O nas

024_2Firma AWA-TOUR Międzynarodowe Przewozy Mikrobusami istnieje od 1991 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie stawia Nas w czołówce Firm transportowych z regionu Zachodnipomorskiego. Od początku swojej działalności skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze Firm armatorskich oraz obsłudze agencji morskich i crewingowych, a w późniejszym okresie na obsłudze biur podróży, wyjazdów turystycznych i firmowych a także indywidualnych zleceń transportowych. Od 2013 roku Nasza Firma postanowiła poszerzyć swoją działalność o teren województwa Pomorskiego.

Na obecną chwilę kompleksowo obsługujemy – w ramach podmian marynarzy, transferu grup zoorganizowanych oraz podróży służbowych – kilkadziesiąt Firm związanych w większości z gospodarką morską. Współpracujemy również z biurami podróży w zakresie transferu na lotniska oraz grup podróżnych z różnych regionów Polski.

W trosce o Naszych klientów oraz ich przewóz, dbamy o to, aby podróż z Naszą Firmą była komfortowa, wygodna, bezstresowa, a przede wszystkim bezpieczna.

W dniu dzisiejszym dysponujemy nowoczesną i komfortową flotą kilkunastu busów, minibusów oraz samochodów osobowych wyróżniająca się nowoczesnością, wysokim standardem wyposażenia i bezpieczeństwa oraz spełniającą wysokie normy europejskie dotyczące emisji spalin Euro 6. Wszystkie pojazdy poddajemy regularnym przeglądom technicznym w autoryzowanych serwisach.

Niezawodna flota oraz doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy zapewnią Państwu spokojną i wygodną podróż.

022_2Zgodnie z ustawami o transporcie drogowym i międzynarodowym posiadamy koncesje wydane przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego, Urząd Mista Szczecina, zaś właściciel Firmy posiada niezbędny Certyfikat kompetencji zawodowych.

Nasza Firma oferuje pełną dyspozycyjność przez 24 h, siedem dni w tygodniu oraz pełną elastyczność i indywidualne podejście do Klienta. Zapewniamy szybki czas realizacji zleceń oraz natychmiastową reakcję w sytuacjach awaryjnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!